FAQ

Proč zde nejsou žádné články?

Jak už z názvu webu vyplývá, slouží výhradně jako poradna. Pokud si chceš přečíst nějaké články ohledně holčičích témat, nasměruju tě sem, kde na ně najdeš odkazy.

Jak můžu položit svůj dotaz?

Otázku můžeš položit dvěma způsoby - přes formulář nebo rovnou přes e-mail poradny ( holcici-poradna@email.cz ). Obě cesty jsou v podstatě totožné a dotaz se ke mně dostane úplně stejně. Použití e-mailu má tu výhodu, že tvůj dotaz může být delší, formulář totiž dlouhé texty usekává a tvoje otázka se ke mně nedostane celá. Pokud máš ale jenom krátkou otázečku, klidně použij formulář, který najdeš vždy dole v tématu poradny (najeď na políčko poradna a zůstaň tam se šipkou, vyrolují se ti témata a ty už jen vybíráš).

Kde se dozvím něco o tom, kdo odpovídá?

Na to slouží tato část webu. Moc se v ní však nedočteš, protože si chci chránit své soukromí. Ne, že bych se styděla za své odpovědi, ale internet je plný úchyláků a podobných lidí, kterým bych nerada poskytovala své osobní informace. Každopádně, pokud se chceš dozvědět něco víc o mé maličkosti, neboj se zeptat ať už skrz formulář nebo e-mail. Jenom se připrav na to, že nebudu zveřejňovat například jména, adresy, školy apod.

Něco mi na webu chybí (informace, téma poradny...), kde můžu zažádat o vyřešení problému?

Na hlavní stránce pod úvodním textem najdeš formulář s názvem Stížnosti a připomínky. Právě sem můžeš směřovat všechny své problémy nebo dotazy ohledně webu. Pokud se nebojíš se svým názorem podělit světu, můžeš také napsat komentář v rubrice "Váš prostor".

Za jak dlouhou dobu dostanu odpověď na svůj dotaz?

Pokusím se na všechny dotazy odpovídat do 48 hodin a méně. Pokud mi to bude trvat déle, prosím měj strpení, škola je náročná a někdy se mi zkrátka nepodaří v klidu usednout k počítači.

Nedostala jsem odpověď na svůj dotaz, co mám dělat?

Pokud ti odpověď nedošla do 48 hodin, je možné, že jsem tvůj dotaz přehlédla, někde se stala chyba a zpráva mi nepřišla, nebo jsem pryč. Nezapomeň zkontrolovat úvodní stránku webu. Pokud je zde ikonka upozornění -  , tak jsem mimo a nemůžu na dotazy odpovědět. Budu se snažit vždy napsat, kde jsem, a kdy tady budu. Buď prosím trpělivá, určitě ti potom odpovím. Pokud na ale na úvodní straně nic není, můžeš buď zkusit počkat, napsat zprávu do formuláře Stížnosti a připomínky nebo se obrátit přímo na e-mail, který najdeš úplně vpravo dole.

Kam dostanu svou odpověď?

Odpověď bys měla najít do 48 hodin v e-mailu, který si uvedla.