Další holčičí weby

Chceš si přečíst články, které se týkají světa holek? Tady najdeš stránky, o kterých si myslím, že by se ti mohly líbit.

Proslecny.cz

Tuto stránku založila skvělá blogerka Mersmerize, která píše pěkné a srozumitelné články o všemožných tématech. Nedávno se po měsících neaktivity znovu rozjel. Velkou novinkou je, že články píší i další blogerky, takže ti tenhle web doporučuju ;)

Jenproholky.cz

Tento web patří do skupiny dalších stránek jako jenprozeny.cz, jenpromuze.cz, jenprokrasu.cz atd. Opět zde najdeš užitečené rady a typy.

Prozeny.cz

Je to web určený spíše pro ženy, ale sem chodím hlavně kvůli rozsáhlé a aktualizované rubrice Sex a vztahy. Pokud i tebe zajímají články na toto téma, víš kam jít.

Bravoweb.cz

Stránka, kterou už 99% z vás navštívilo. Je to web zaměřený spíše na celebrity, ale jestli tě zajímá právě to, je pro tebe jako stvořený.

Dlouhevlasy.cz

Tento web je naprosto dokonalý pro vlasové maniaky jako jsem já! Stačí se zaregistrovat a můžeš pročítat tuny a tuny článků o vlasech :)

Poradnaproslecny.blog.cz

Nenechte se zmást názvem stránek. I když to zní, že je to další poradna, jde o osobní blog již zmiňované Mersmerize z webu proslecny.cz. Mers si tento "deníček" zavedla vcelku nedávno a přidává sem jak své osobní zážitky (nyní hlavně s miminkem), tak i články pro čtenářky. Určitě ho jděte navštívit, jsou to krásně zpracované a aktualizované stránky.

Krasna.nova.cz

Další z těch "klasických" webů, které zná každá z nás. Najdete zde mix různých článků - od celebrit, přes horoskopy až po životní příběhy apod.

Kamoska.cz

Opět notoricky známý, ale přesto zajímavý web. Na "kámošce" najdeš stejně jako na "krásné" směsici různých článků. Narozdíl od předchozího webu tady ale nenajdeš žádné plky o celebritách a je i lépe zpracovaný.

 

Weby 15+

 

Sexus.cz

Stránka zaměřená na sex, sexuální praktiky a všech věcí okolo. Je to opravdu skvělý web, pokud se chceš o sexu dozvědět co nejvíce.

Sexualne.cz

Web se stejným obsahem jako sexus.cz. Bohužel nebývá moc aktualizovaný (stejně jako sexus), ale i tak je moc dobrý.

 

Nějaký web tu chybí? Honem napiš do komentářů v rubrice "Váš prostor" a já ho přidám :)