Váš prostor

Tato část webu slouží jen a jen vám! Máte možnost komunikovat jak mezi sebou, tak i se mnou. Můžete se ptát na různé otázky, mít připomínky nebo návrhy ohledně Poradny, můžete diskutovat s ostatními návštěvnicemi blogu. Snad se tato novinka ujme a Holčičí poradnu obohatí :)
 
 
POZOR! Tato rubrika neslouží jako poradna. Pro položení dotazu, který se netýká mě nebo webu klikni na téma poradny!
 
 

KOMENTÁŘE

dotaz

elza 22.08.2016
Já vím je to trochu divná otázka ale jak jsi sem dala ty komentáře?

Re: dotaz

Conseil 05.12.2016
Ahoj Elzo, myslíš na webnodu? Je to jednoduché, v editaci stránek se ti otevře náhled tvého webu a nahoře hlavička s různými kategoriemi. V kategorii obsah najedeš na "Ostatní", rozbalí se ti nabídka a ty klikneš na "Miniaplikace" --> "Diskuzní fórum". Snad se ti to podaří :)

pomoc

elí 27.10.2014
ahoj...chtěla jsem se zeptat jaká značka barvy na vlasů je nejlepší..jakou používáte vy?

Re: pomoc

Conseil 05.11.2014
Ahoj Elí, já si vlasy nebarvím chemickou barvou, ale přírodní hennou. Momentálně používám tmavě hnědou hennu Khádí a nemůžu si ji vynachválit. Nevýhoda je, že se celkem vymývá (hlavně indigo, což je složka, která dělá vlasy hnědé nebo černé - samotná henna barví vlasy jen na červeno nebo rezavo), takže se musí zhruba jednou do měsíce obnovit. Moje mamka ale používá Casting Creme Gloss a je s ní spokojená. Teď běží v televizi reklama na barvu, která je dvoufázová - nabarvíš se klasickou barvou a mezi dvěma barveními použiješ oživovač barvy. Myslím, že je to celkem dobrý nápad. Bohužel nevím, jak se tento produkt jmenuje, ale reklama je v TV celkem často =)

Přidat nový příspěvek